Product Details
100% cotton, skinny floral-design ties
Additional information
| Weight | 0.060 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Department Name | Adult |
| Brand Name | ZLQ&GOU |
| Pattern Type | Floral |
| Item Type | ties |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Model Number | 145cm*6cm |
| Size | One Size |
| Style | Fashion |
| Material | COTTON |
| High-concerned chemical | None |
| CN | |
| Origin | |
| Gender | Women, Men |
| Ties Type | Neck Tie |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |





Reviews