Product Details
Additional information
| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 11 × 5 cm |
| Brand Name | SHINYTIE |
| Style | Fashion |
| Origin | |
| CN | |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Model Number | 0025052801 |
| Pattern Type | Geometric |
| Item Type | ties |
| Place Of Origin | |
| Ties Type | Neck Tie |
| Necktie width | 8cm |
| packaging | independent packaging |
| year/season of listing | Autumn 2025 |










Reviews