Product Details
Fashion Men Cotton Linen Scarf
Additional information
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 16 × 4 cm |
| Brand Name | None |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Men |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | |
| CN | |
| Place Of Origin | |
| Pattern Type | Striped |
| Scarves Length | >175cm |
| Choice | yes |






Reviews