Product Details
winter wool or cashmere scarf
Additional information
| Weight | 0.119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 5 cm |
| Brand Name | hengsong |
| Material | CASHMERE, POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Not Clothing or Textiles |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Beach |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | Wool Scarves |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | |
| CN | |
| Place Of Origin | |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Choice | yes |






Reviews